Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.thebanggang.forumotion.com
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 World of Warcraft - the game

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Vazquiez
Crip Gangsta
Crip Gangsta
Vazquiez


Posts : 31
Join date : 19.03.2010
Age : 33
Location : Svishtov

World of Warcraft - the game Empty
ПисанеЗаглавие: World of Warcraft - the game   World of Warcraft - the game I_icon_minitimeЧет Мар 25, 2010 8:36 pm

Така.... Всички фенове на играта (поне повечето) знаем историята на играта.Знаем г/д за какво се разказва и най-вече за какво играем...помним първият прекрасен УоУ само с скучния Azeroth...помним и когато излезе ТБЦ с нахълтването на изгарящия легион в драенор...помним също как Лич Кинг-а развали хубавата история на играта....

Тук пишете какво обичате/необичате в играта...любимите класи и техните развития (Build) ... също така фрагция и раса.

За мен това е най-добрата игра защото постоянно идват нови и нови неща с които човек да се занимава докъто играе. Все пак всяка година нов експанжън cheers постоянно нови пачове с нова история която да прочетеш Smile .

Класите които са най-интересни и най-разнообразни :
Orc - Shaman ( силите на природата xD )
Troll/Night elf/Dwarf - hunter ( Звероокротител xD )
Night elf - Druid ( котенци/мечо xD )

Това са мой предпочетания..... разбира се всеки може си харесва неговото и може да владее само него.

Разбира се като ги харесвам не означава че мога да играя с всичките ... За съжаление.




Сега вие продължете темата или я сменете.....коментирайте PvP/Pve и т.н. ... общо взето всичко свързано с играта.
Върнете се в началото Go down
Disaster
Gangsta Shit
Gangsta Shit
Disaster


Posts : 1
Join date : 13.03.2010
Age : 29

World of Warcraft - the game Empty
ПисанеЗаглавие: Re: World of Warcraft - the game   World of Warcraft - the game I_icon_minitimeНед Мар 28, 2010 9:58 pm

Играта УоУ не е лоша . Всичко ми харесва в нея но има и някои бъгове . Любимия ми чарактър е Блоод Елф - Хънтър , обичам да го развивам на левелинг . Квото и да си говорим УоУ е прекрасна игра.
Върнете се в началото Go down
ChunKy
Crip Gangsta
Crip Gangsta
ChunKy


Posts : 30
Join date : 13.03.2010
Location : Bulgaria

World of Warcraft - the game Empty
ПисанеЗаглавие: Re: World of Warcraft - the game   World of Warcraft - the game I_icon_minitimeНед Мар 28, 2010 10:00 pm

Определено WoW за мен е най-интерестната и най-хубавата игра! Харесвам почти всичко в нея, освен да умирам и тъпите бъгове в някои сървари ( ясно е, че не говоря за blizzard Very Happy ).
Любимите ми класове са Hunter, Shaman, Warlock и Rogue. Всъщност аз харесвам всички, но....
За расите нямам претенции.

PvE - Hunter
Pvp - Paladin - знам, че е ламерско, но просто за PvP ....
Върнете се в началото Go down
https://thebanggang.forumotion.com
Vazquiez
Crip Gangsta
Crip Gangsta
Vazquiez


Posts : 31
Join date : 19.03.2010
Age : 33
Location : Svishtov

World of Warcraft - the game Empty
ПисанеЗаглавие: Re: World of Warcraft - the game   World of Warcraft - the game I_icon_minitimeПон Мар 29, 2010 2:11 pm

Ако искате да сте добри просто на PvP без да имате опит...играйте Paladin/Warlock...с едното Spam Bubbles and DPS DOT OP а другото Spam Fear DPS DOT 1-1 DMG (affl) може и 1. DC 2. immolate 3. conflagarate 4.Fear 5.Curses и заспива.
Върнете се в началото Go down
Avenger
Gangsta
Gangsta
Avenger


Posts : 19
Join date : 01.04.2010
Age : 31
Location : ask your mother

World of Warcraft - the game Empty
ПисанеЗаглавие: Re: World of Warcraft - the game   World of Warcraft - the game I_icon_minitimeНед Апр 04, 2010 2:18 am

Според мен Уоуа е много добра игра.Най-добрата MMORPG излязла досега можеби.Най-много ме кефят хордите - блууд елфовете/орките и т.н.
любимите ми герой са : Warlock,Paladin,Mage,Shaman,Priest
А и конуба лоците дето викаш, че спамят фиър са само некви ламери и това го правят на първия ден.Аз лично като почне duel i 1.curse of agony 2.hot 3. corruption 4. unst.aff 5.demonic teleporta 6. haunt 7. immolate ako imam vreme,ako ne hot 8.death coil 9.drain life,ако до тогава не е умрял кажи му здраве! Също и на пета може да използвате стъна и да му цепите демидж,а и абсорба на войдуоукера е добър да се пусне преди дуела или повреме на ако ония е с добър гиър
Върнете се в началото Go down
Vazquiez
Crip Gangsta
Crip Gangsta
Vazquiez


Posts : 31
Join date : 19.03.2010
Age : 33
Location : Svishtov

World of Warcraft - the game Empty
ПисанеЗаглавие: Re: World of Warcraft - the game   World of Warcraft - the game I_icon_minitimeНед Апр 04, 2010 11:46 am

Лично аз съм испитал много тактики върху себе си , откакто ходя на Battlegroundz още от 60level - 80 level гледам и наблюдавам кой как играе и ми стана ясно за почти всички Classes.

Специялно Warlock's или спамят Fear & DOT или ако са по заможни Very Happy affl тактиката която се Heal или Destru когато изведнъж ти вземят половината Life.


Аз много ги бия щото съм Druid и имам Anti-Fear 15sec. а и мойте DPS-та не са за пренабрегване особенно като си събера всички 5cp's и им напускам Rake+Rip и си увелича DMG с Shpere Trink 670atp + Tiger's Fury 80dmg + Savage Roar 33%(glyphed)...тогава са ми на няколко хита дори и да са с добър гиър.
Върнете се в началото Go down
Avenger
Gangsta
Gangsta
Avenger


Posts : 19
Join date : 01.04.2010
Age : 31
Location : ask your mother

World of Warcraft - the game Empty
ПисанеЗаглавие: Re: World of Warcraft - the game   World of Warcraft - the game I_icon_minitimeНед Апр 04, 2010 12:03 pm

Това, че в тоя сървър в който ти играеш са некакви бегинъри незначи, че всички лоци са ламери.Не ти трябва фиър за да си добър има си достаточно стънове особено на дестро Wink
Върнете се в началото Go down
Vazquiez
Crip Gangsta
Crip Gangsta
Vazquiez


Posts : 31
Join date : 19.03.2010
Age : 33
Location : Svishtov

World of Warcraft - the game Empty
ПисанеЗаглавие: Re: World of Warcraft - the game   World of Warcraft - the game I_icon_minitimeНед Апр 04, 2010 12:15 pm

Всъщност в Server-a където играя и съм 80тка изобщо не мисля че са ламери....вярно, виждал съм много Noobz но просто незнаят къде са.... но и едни от най-добрите ги познавам и се имам с тях...като започнем от NOT THE FACE в който са skill-нати и Guild PvP&PvE а в Guild Vault по големите левели оставят итеми на по малките за да се развиват....

Също се оставят и много Mats с които да си вдигнеш професията.

God Hand сърбите ги последват със skill-нати играчи и разбирасе богат GV лично аз бях в този гилд но се махнах защото един от главните се заядаше с мен.Всички бяха пичове като изключим него...той е много заядлив.



Dun Garok,(DROGIRANITE SVINE (не помня как се пишеше на сръбски(и те са сърби)),Forgotten Heroes са добри гилдове също...имам приятелка с гилд Soldiers of Wotan той е нов гилд и е за левелинг...тоест за подпомагане на по малки левели ...също има 80тки но са малко.


Dragon Flight e най-многобройният гилд но с най-големи ламери...има няколко пича с който се имам и са ми помагали както аз на тях...Zarc,Kayona и др. 2-3ма....


Така че Avenger има една поговорка : " По гиъра посрещат,по Skill-a изпращат " !

Внимателно трябва да прецениш противника си , а не да го подцениш ! Започни да играеш по често УоУ и ще разбереш кое как е ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





World of Warcraft - the game Empty
ПисанеЗаглавие: Re: World of Warcraft - the game   World of Warcraft - the game I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
World of Warcraft - the game
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Which is the worst game you have ever played?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Забавление :: Игри-
Идете на: