Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.thebanggang.forumotion.com
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Gbs vs uNi7eK

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
sick
Voter
Voter



Posts : 13
Join date : 04.04.2010

Gbs vs uNi7eK Empty
ПисанеЗаглавие: Gbs vs uNi7eK   Gbs vs uNi7eK I_icon_minitimeСъб Май 15, 2010 8:32 am

Върнете се в началото Go down
sick
Voter
Voter



Posts : 13
Join date : 04.04.2010

Gbs vs uNi7eK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gbs vs uNi7eK   Gbs vs uNi7eK I_icon_minitimeСъб Май 15, 2010 8:42 am

Варияции: uNi7eK
Бийтрайдинг: uNi7eK
Чистота/прецизност на движенията: Никой
Уникалност/Стил: Никой
Флоу: uNi7eK
Като едит,място на снимане и прочие кой клип ви грабна окото: Едит : Никой , Място : GBS , грабна ми окото клипът на : GBS

Вот - uNi7eK

Коментар и критика:

uNi7eK - Повторения , повторения , повторения и пак повторения . Какво правиш бе братле ? Това не го очаквах scratch . Backstep-a е този който дъвкам на Милен от 20 години да прави ако иска баш си Crown стил . cheers . Бийтрайдинга беше 90% - това ми хареса . Добави повече варияции и премахни бейсика една варияция използвахте и 2-мата и тя я направи правилно а ти мързелчо не Very Happy . Вкарай малко енергия онова с 2-та shuffle на място направо ти уби играта ...

GBS - Как го правиш номера с камерата Very Happy ? Камерата се поставя СРЕЩУ човека . Да не опираме до здравословните ти проблеми които усложняват нещата , отдавна играеш на BASIC . Също като опонента ти . Препоръчвам ти да гледаш това

https://www.youtube.com/watch?v=VzS7VjoHCp4
https://www.youtube.com/watch?v=Hcab-6tG2p0&feature=related

Вкарай малко повече енергия и баунс как може да играете чрез буквално влачене незнам . Под тоя ъгъл на камерата неможе да се говори за flow .

Като цяло и 2-мата мисля че и 2-мата можете повече и трябва да Т Р Е Н И Р А Т Е !
Върнете се в началото Go down
ChunKy
Crip Gangsta
Crip Gangsta
ChunKy


Posts : 30
Join date : 13.03.2010
Location : Bulgaria

Gbs vs uNi7eK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gbs vs uNi7eK   Gbs vs uNi7eK I_icon_minitimeСъб Май 15, 2010 12:05 pm

Това е от 'G-sTranGe

Unitek: Ami bratle dobar izbor na pesen i na mqsto. Kachestvoto e ojasno po4ti nishto ne se vijda. SPored men trqbvashe da delnesh malko introto shtoto e 50 sek a ti igraesh okolo 40 i nqmashe smisal. Ami dvijeniqta ti i variaciite ti ne sa koi znae kakvo nishto interesno ne vidql. Ne vloji nikakva strast v tozi klip....


GBS: Geri, Geri, Geri Posledno kogato si 4atihme kaza che shte se stegnesh. Introto mi haresa zabavno e. Pesenta sashto e mnogo dobra. Ami tapoto e che ne vloji nikakva strast v tvoita igra. Ne vidqh nishto novo, nito edno low dvijenie. Variaciite sa ti basic i trqbva da gi raznoobrazish. Stilla na obli4ane, trqbva da go promenish pone da e malko po shirok. Radvam se 4e si momi4e i 4e igraesh 4e ne se namirat tuk v BG mnogo cwalk girls. No mislq 4e idvamata znaete za koi she votna.

'G-sTranGe vote: Uni7eK: Unitek ne se kefi 4e si bil Geri... Zashtoto sledvashtiq pat sam siguren 4e shte padnesah ot neq Wink
uNi7eK - Да се обзаложим ли, че няма...

Enjoy: Geri nadqvam se da ne mi se sardish za Vota!!!
Върнете се в началото Go down
https://thebanggang.forumotion.com
sick
Voter
Voter



Posts : 13
Join date : 04.04.2010

Gbs vs uNi7eK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gbs vs uNi7eK   Gbs vs uNi7eK I_icon_minitimeПон Май 17, 2010 5:46 pm

Няма вотъри - Честито на Монката Exclamation
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Gbs vs uNi7eK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gbs vs uNi7eK   Gbs vs uNi7eK I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Gbs vs uNi7eK
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ExBuLL vs. SinistaChill vs. uNi7eK

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Tournaments and Events :: The Choosen One :: ROUND 1-
Идете на: